سامانه پیامک نوآوران

مجموعه نوآوران پارس از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه خدمات ارزش افزوده پیام کوتاه آغاز نمود . به کمک پروردگار تا این لحظه موفق به جذب کاربران و نمایندگان بسیاری از سراسر کشور شده و در حال گسترش فعالیت خود هستیم . انشاءالله توانسته باشیم رضایت کاربران عزیز را جلب و خدمات بهتری ارائه نماییم .

بی شک مهم ترین اصل در تجارت الکترونیک ، پشتیبانی بدون وقفه و پاسخگویی سریع می باشد.خصوصا در مورد سامانه پیامک این مورد نمود بیشتری پیدا خواهد کرد . کاربران و نمایندگان سامانه پیامک باید این اطمینان خاطر را داشته باشند که در هر ساعت از شبانه روز در صورتی که به مشکلی برخورد کنند یا سوالی داشته باشند به راحتی می توانند با پشتیبان شرکت ارتباط برقرار نمایند .

مجموعه نوآوران پارس با کادری مجرب در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به کاربران و نمایندگان عزیز می باشد . با ماژول تیکتینگ سامانه پیامک نوآوران به راحتی سوال خود را در هر زمان مطرح کرده و حتی می توانید تصویر یا هر فایل دیگری را جهت بررسی بیشتر ضمیمه نمایید .

توجه داشته باشید به دلیل شرایط کرونایی ، پشتیبانی صرفا از طریق تیکت در پنل کاربری انجام خواهد شد و همکاران تا اطلاع ثانوی پاسخگوی تلفن نمی باشند

اطلاعات تماس

آدرس شرکت اصلی : سمنان – بلوار شهید صدیقی – ساختمان شیشه کرک آبادی- طبقه اول – واحد۱
شماره تلفن تلفن ثابت: 02391010032 پیامگیر : 3000257777
آدرس ایمیل پشتیبانی: Info [at] NoSmS.ir مدیریت : Admin [at] NoSmS.ir

ارتباط با ما

    موقعیت ما