اکتبر, 2017 بدون نظر فناوری و اپراتورها

بر اساس اظهارنظرهای جدید مفسران شرکت اپل، تمامی آیفون‌های ارائه شده در سال 2018 میلادی به فناوری فیس آیدی مجهز خواهند شد.
گفتنی است فناوری تشخیص چهره، یکی از جدیدترین و در عین حال، جذاب‌ترین شیوه‌های احراز هویت بوده که از سوی این شرکت عرضه شده و مورد استقبال فراوانی نیز واقع شده است.

سیستم دوربین جدید و ویژه TrueDepthدر گوشی هوشمند آیفون X قابلیت‌های بسیار متفاوتی را برای این دستگاه به همراه داشته است.
این سیستم علاوه بر دخیل بودن در فناوری فیس آیدی، در ویژگی‌های اصلی و البته متنوع دیگری نظیر “انیموجی” و همچنین واقعیت افزوده نیز دخالت دارد.

بدین‌ ترتیب بر اساس اظهارنظرهای مینگ چی کو به‌عنوان مفسر اپل، تمامی تلفن‌های عرضه شده در سال 2018 میلادی، تاچ آیدی را کنار گذاشته و به فیس آیدی مجهز خواهند شد.

البته ذکر این نکته ضروری‌ست که از نظر این مفسر مشهور، فناوری فیس آیدی و قرارگیری آن بر روی آیفون‌های جدید را می‌توان برگ برنده اصلی شرکت اپل دانست که تلفن‌های همراه هوشمند این کمپانی را از دستگاه‌های کمپانی‌های دیگر، به صورت برجسته‌ای متمایز می‌سازد.

با این‌ حال این امر به معنای پایان فناوری تاچ آیدی نخواهد بود، زیرا هم‌اکنون شماری از دستگاه‌های دیگر اپل همچنان از این فناوری پشتیبانی می‌کنند، که البته به اعتقاد کو، به‌زودی آنها نیز به فیس آیدی مجهز خواهند شد.

او همچنین اظهار داشت که دیگر کمپانی‌های رقیب، تا نزدیک شدن به این نوآوری اپل بسیار فاصله دارند و بدین ترتیب فرصت بسیار مناسبی است تا این شرکت، کمال استفاده را برده و برای فروش محصولات سال 2018 خود از آن سود جوید.

منبع:ایتنا

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *