histats

گزینه بایگانی اینستاگرام

هنگامی که علاقه‌مندان شبکه اجتماعی اینستاگرام‌، لایک‌های کافی دریافت نمی‌دارند یا فکر می‌کنند پست‌های آنها خسته‌کننده شده‌اند، برخی اوقات آنها را پاک می‌کنند.
اما شاید بعداً پشیمان شوند که البته اینستاگرام را از محتوای قابل پول‌سازی محروم می‌سازد و تاریخچه پست‌های کاربران هم نابود می‌شود.

افزون بر این، یکی از سخنگویان اینستاگرام می‌گوید: «ما همیشه سرگرم آزمایش راه‌های جدید برای بهبود بخشیدن به تجربه کاربری اینستاگرام هستیم.»
او همچنین اشاره می‌کند که گزینه بایگانی یک فضای خصوصی برای تماشای شخصی پست‌های قدیمی را فراهم می‌سازد.

برای استفاده از گزینه بایگانی، باید روی یکی از پست‌های خود، گزینه سه نقطه (…) را لمس و سپس گزینه بایگانی (archive) را انتخاب کنید.
سپس روی پروفایل، در قسمت بالا سمت راست، آیکون ساعت دایروی مشاهده می‌شود که از طریق آن می‌توانید به بایگانی دسترسی پیدا کنید و در آنجا می‌توانید قابلیت دید آنها را طوری تنظیم کنید تا کسانی که پروفایل شما را تماشا می‌کنند، بتوانند پست‌های‌تان را مشاهده نمایند.

گفتنی است این ویژگی بار دیگر بر مسئله‌ای تأکید دارد که اینستاگرام سال گذشته خود را با آن روبرو دید: مردم فکر می‌کنند اینستاگرام تنها برای نقاط مشخصی از زندگی آنها کاربرد دارد.

بدین ترتیب، اینستاگرام برای افزودن گزینه به اشتراک‌گذاری لحظات مهم ولی زودگذر، استوریز را از اسنپ‌چت کپی کرد. اما حذف کردن پست‌های اینستاگرام، همیشه یک خیابان یکطرفه بوده است.

گفته می‌شود این شرکت در طی ماه‌های آتی، دسترس‌پذیری گزینه بایگانی را گسترش خواهد داد.

منبع:ایتنا

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *