کشف مشکل شارژ سریع در سامسونگ

به‌تازگی تعدادی از کاربران گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس اعلام کرده‌اند که سیستم شارژ سریع تلفن‌های همراه آن‌ها درست کار نمی‌کند.

در این میان، یکی از محصولاتی که تا به امروز با مشکل خاصی روبرو نشده بود، گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس شرکت سامسونگ بود که ظاهراً شرایط این سری نیز دستخوش تغییر شده و مشکلاتی عجیب در این محصولات گزارش شده است.

بر اساس گزارش‌های ارائه شده توسط تعدادی از کاربران این محصولات، شاهد این هستیم که سیستم شارژ سریع تلفن‌های همراه یاد شده به‌یک‌باره از کار افتاده است.

گفته می‌شود، این مشکل درست از زمانی آغاز شده که وصله امنیتی سامسونگ برای این دو مدل ارائه شده است و به همین دلیل نیز گفته می‌شود که ریشه اصلی این موضوع ممکن است تنها یک باگ نرم‌افزاری باشد.

گفتنی است این وصله به‌روزرسانی در ماه اکتبر برای محصولات سامسونگ عرضه شده و تعدادی از باگ‌های امنیتی کشف شده در این دو محصول را رفع نموده بود، اما ظاهراً در کنار رفع این مشکلات، شاهد ایجاد مشکل جدیدی بوده‌ایم.

البته این مشکل، همه کاربران را تحت تأثیر قرار نداده و تعداد کاربرانی که مورد یاد شده را به سامسونگ گزارش نموده‌اند، بسیار محدود بوده است. با این وجود، سامسونگ اعلام کرده در حال بررسی این مشکل است و به‌زودی آن را برای کاربران یاد شده رفع خواهد نمود.

منبع:ایتنا

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *