آوریل, 2017 بدون نظر فناوری و اپراتورها

گوگل، در زمینه اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی بسیار فعال است. اپلیکیشن چت دو (duo)، نمونه‌ای کوچک از علاقه شرکت گوگل به این‌گونه برنامه‌هاست که البته بر اساس تماس تصویری کار می‌کند.
بر اساس پیامی که آمیت فولی، یکی از مدیران گوگل، در توئیتر منتشر کرد، رویکرد این اپلیکیشن، تغییر خواهد کرد. مطابق اطلاعات ارائه شده توسط وی، از این به بعد، کاربران “دو” می‌توانند از این اپلیکیشن برای ارسال پیام‌های صوتی نیز استفاده کنند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از انگجت، قابلیت تماس صوتی این نرم‌افزار، که به تازگی در برزیل فعال شده بود، اکنون در سراسر جهان در دسترس است.
شرکت گوگل اظهار امیدواری کرده که استفاده از این اپلیکیشن و قابلیت‌های آن در مناطقی از جهان که دسترسی به اینترنت با پهنای باند بالا ندارند، مفید واقع گردد و استقبال خوبی از آن به عمل آید.

گوگل دو، در سال گذشته به عنوان یک رقیب سرسخت برای اپلیکیشن‌های تماس مانند فیس‌تایم وارد عرصه شد و البته موفقیت‌های نسبتاً خوبی هم کسب کرد.
گفتنی است اپلیکیشن مورد بحث برای تمامی افرادی که یک گوشی هوشمند و اتصال به اینترنت دارند، عرضه شده است.

از نظر صاحبنظران، دو و پلتفرم چت الو، بخشی از استراتژی پیام‌رسانی جدید گوگل هستند و به عنوان اپلیکیشن‌های مبتنی بر کاربر، در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

دو، در حال حاضر یک اپلیکیشن اجباری تماس ویدیوئی برای دستگاه‌های اندروید است که جایگزین هنگ اوتس خواهد شد.
اگر یکی از طرفداران هنگ اوتس هستید، می‌توانید آن را از پلی استور دانلود کنید. اپلیکیشن مذکور، در حال حاضر بیشتر برای کاربران سازمانی و در حوزه‌های کسب و کار می‌تواند مفید واقع گردد.

با استفاده از برنامه چت گوگل دو، می‌توانید به صورت تک به تک با دوستان خود تماس‌ ویدئویی برقرار کرده و باکیفیت عالی با یکدیگر به گفت‌وگو بپردازید و در عین حال، همدیگر را مشاهده نمایید.
محیط کاربری ساده و دوستانه این برنامه، می‌تواند یکی از دلایل اصلی موفقیت و محبوبیت آن باشد. البته نکته قابل توجه این برنامه، ایمن، قابل اعتماد و پرسرعت بودن آن است.

منبع:ایتنا

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *