آوریل, 2019 بدون نظر مقالات

مزایای سامانه پیامک برای صاحبان کافی شاپ

در این مقاله میخواهیم در مورد خرید سامانه پیامک و مزیت ها آن برای کافی شاپ ها صحبت کنیم. خرید پنل ارسال پیامک، به صاحبان کافی شاپ ها کمک میکند تا ارتباط قوی تری با مشتریان خود برقرار کنند. ارسال پیامک به مشتریان در موارد مختلف میتواند باعث ایجاد رضایت هر چه بیشتر مشتریان شود.

سامانه پیامک چطور به صاحبان کافی شاپ کمک میکند؟

در دنیای تبلیغات امروز، رفتار کاربران مهم ترین مساله ای است که باید قبل از هر چیزی در نظر گرفته شود. مشتریان کافی شاپ اکثرا قشر جوان هستند که بیشتر زمان روز، با تلفن همراه خود در حال کار کردن هستند.این موضعی است که صاحبان کسب و کار باید بیشترین استفاده را از آن بکنند. اگر بتوانید جای خود را در تلفن همراه مشتریان پیدا کنید، به راحتی میتوانید با آنها تعامل کنید و آنها را از کسب و کار خود با خبر کنید.

مدیر کافی شاپ از چه روش هایی با مشتریان خود ارتباط برقرار میکند؟

ارتباط با مشتری یکی از مهمترین مواردی است که به پیشرفت کسب و کار ها کمک میکند. ارتباط با مشتریان از طریق خرید سامانه پیامک ، یکی از رایج ترین و ساده ترین روش های موجد در دنیای ارتباطات است. اولین مرحله آغاز ارتباط با مشتریان ایجاد پروفایل مخصوص برای هر مشتری است.فقط کافی است شماره تماس مشتریان را از آنها بگیرید و از این روش ها استفاده کنید:

آیا بعد از خرید پنل ارسال پیامک میتوانم مشتریانم را دسته بندی کنم؟

بله… با ایجاد یک دفترچه تلفن و ذخیره نام مشتریان، میتوانید تما ارسال های تبریک و تسلیت و … را برای مشتریان به همراه نام مشتری ارسال کنید.

میتوانید با ارسال پیامک مشتریان خود را در جریان تخفیف های ویژه قرار دهید:

اگر تخفیف و یا پروموشن خاصی برای مشتریانتان در نظر دارید، میتوانید به راحتی آنها را ا طریق ارسال اس ام اس با خبر کنید.حس رضایت از خرید با تخفیف باعث میشود مشتریان شما همیشه منتظر پیامک های بعدی شما باشند. خرید پنل ارسال پیامک، به شما این امکان را میدهد تا یک خط اختصاصی  برای خودتان ایجاد کنید و ارسال پیامک  از طریق آن خط انجام دهید. مشتریانتان شماره مخصوص شما را در ذهن خود نگه میدارند و با مشاهده این شمارهف متوجه میشوند که کافی شاپ مورد علاقه شان برای آنها خبر جدیدی دارد.

به مشتریان این امکان را بدهید تا میز خود را رزرو کند:

همانطور که میدانید بعد از خرید پنل پیامک، یک یا چند خط اختصاصی در اختیار شما قرار میگیرد که میتوانید روی این خطوط دریافت پیامک داشته باشید. پس فقط کافیست از امکانات پیشرفته استفاده کنید و یک پاسخ گوی خودکار ایجاد کنید، هر شتری که یک پیامک جهت رزرو ارسال کند بلافاصله به صورت سیستمی، از پاسخ درخواست خود با خبر میشود!!

منوی کافی شاپ را به صورت سیستمی به مشتریان ارائه بدهید:

برخی از مشتریان دوست دارند که به هر دلیلی قبل از ورود و یا حتی در منزل، از قیمت ها و لیست موجود در منو با خبر باشند.این کار با استفاده از امکانات پیشرفته سامانه پیامک نوآوران به سادگی قابل انجام است. فقط کافی است در پنل پیامکی، متن منو به علاوه قیمت ها را اضافه کنید تا مشتریان با ارسال یک اس ام اس، از طریق پاسخ دهی سیستمی، تمام اطلاعات مورد نظرشان را روی موبایلشان دریافت کنند.

نظر مشتری را بدانید:

امکاناتی که بعد از خرید پنل ارسال پیامک برای شما فعال میشود، محدودیتی ندارد. تصور کنید میخواهید از نظرات  مشتریان خود به صورت مستقیم با خبر شوید، اما ترجیح میدهید در زمانی که در کافی شاپ حضور دارند برای آنها مزاحمت ایجاد نکنید و با یک لیست بلند نظر سنجی خلوت مشتری را بر هم نزنید. فقط کافی است در پنل پیامکی یک سیستم نظر سنجی ایجاد کنید تا مشتریان نظرات خود را از طریق پیامک برای شما ارسال کنند.

برای بیشتر درگیر کردن مشتریان با برند خود، برای آن ها مسابقه طراحی کنید:

مشتریان کافی شاپ، اکثرا جوانان هستند که اصلاحا به آن ها نسل Y گفته میشود و از هیجان لذت میبرند. برای آن ها یک مسابقه آنلاین از طریق ارسال پیامک طراحی کنید و پاسخ ها و قرعه کشی را به صورت سیستمی در پنل پیامکی اجرا کنید. استفاده از امکانات پیشرفته پنل ارسال پیامک،  این امکان را به راحتی فراهم میکند.فقط کافی است به بخش مسابقات رفته و سوال و جواب را مشخص کنید.

تولد مشتریان را تبریک بگویید:

حالا که یک دفترچه تلفن از شماره های مشتریانتان دارید، از این فرص استفاده کنید  با ارسال یک پیامک تبریک در روز تولد، آن ها را خوشحال کنید تا همیشه این کار زیبای شما در خاطرشان باقی بمایند. فقط کافیست که یک بار تاریخ تولد مشتریان را در دفترچه تلفن وارد کنید و تنظیمات تبریک را ایجاد کنید. از این به بعد  به صورت خودکار در تاریخ های مشخص شده، متن های تبریک ارسال میشود.

مشتریانتان را از تغییرات با خبر کنید:

تغییرات در برنامه باز و بسته بودن کافی شاپ، یا هر تغییر دیگری را که فکر میکنید برای مشتریانتان با اهمیت است در کمترین زمان مکن اطلاع رسانی کنید. همانطور که قبلا نیز گفته شد، با خرید پنل ارسال پیامک محدودیت های ارتباطی شما با مشتریان حذف میشود. فقط کافی است با انتخاب یک دفترچه تلفت که لیست مشتریان در آن وجود دارد، در عرض چند دقیقه، با ارسال یک متن ساده  تغییرات را اطلاع رسانی کنید. یک پنل  پیامکی حرفه ای باید به شما در ایجاد ارتباط و ایجاد حس رضایت در مشتریان کمک کند.پس قبل از خرید پنل ارسال پیامک حتما بررسی های لازم را انجام دهید تا بتوانید به ساده ترین شکل ممکن از این مزایا بهره مند شوید.

دریافت سامانه پیامک رایگان
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *