اکتبر, 2017 بدون نظر فناوری و اپراتورها

شارژر جدید و 50 دلاری یو گرین با قیمت مقرون‌ به‌ صرفه، و نیز امکاناتی نظیر شارژ هم‌زمان آیفون‌ها و اپل واچ توانسته است به‌عنوان ارزان‌ترین و کارآمدترین شارژر تائید شده، نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.
از نقطه نظر فنی،‌این شارژر که عموماً برای شارژ اپل واچ‌ها عرضه‌ شده است می‌تواند باتری 10 درصدی اپل واچ را در بازه زمانی 3 الی 4 ساعته تا 100 درصد شارژ کند.
این شارژر علاوه بر تجهیز به ماژول شارژ مغناطیسی درونی، از درگاه یواس‌بی نیز پشتیبانی می‌کند و به‌ این‌ ترتیب، کاربران می‌توانند با اتصال کابل شارژ آیفون خود به این دستگاه، اپل واچ و آیفون را و به‌صورت هم‌زمان شارژ کنند.
گفتنی است یو گرین از لحاظ کیفیت و امنیت نیز در جایگاه بسیار مناسبی قرارگرفته است. برای مثال مواد بکار رفته در ساخت آن ضدشعله بوده و نیز دستگاه‌های مربوط به تنظیم ولتاژ نیز در آن تعبیه‌شده‌اند.

از دیگر ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به طراحی فوق‌العاده فشرده آن یاد کرد که باعث شده جای بسیار کمی را اشغال کند و می‌تواند جایگزین مناسبی برای شارژرهای اصلی در سفر و در محل کار کاربران باشد.

البته لازم به ذکر است که کمپانی تولیدکننده این شارژر، اصل رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قار داده و در همین راستا نیز ضمانت تعویض بمدت یک سال و نیم، و همچنین ضمانت تعمیر مادام‌العمر را در بسته این شارژر گنجانده است.

منبع:ایتنا

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *