باگ آزاردهنده در محصول جدید گوگل

به‌تازگی نقص جدیدی در مینی اسپیکر گوگل کشف‌شده است که این کمپانی برای رفع آن مجبور به از کار انداختن کلی پنل تاچ این دستگاه گشته است.

این نقص که توسط فردی به نام روساکوسکی از اندروید پلیس کشف شد موردبررسی مقامات گوگل قرار گرفت و عامل اصلی آن نیز مخدوش بودن پنل تاچ دستگاه و عدم کارکرد درست آن تشخیص داده شد.

در نتیجه گوگل برای رفع این نقص مجبور به عرضه به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی شد که پنل تاچ مینی اسپیکر جدید یادشده را از کار می‌انداخت.
یکی از مقامات گوگل در این رابطه بیان کرد که:«به مشکلی پی بردیم که شماری از دستگاه‌های گوگل هوم مینی را درگیر کرده بود و موجب شده بود تا سیستم تاچ آنها به‌درستی کار نکند. ما برای رفع این مشکل به‌روزرسانی جدیدی را در تاریخ ۷ اکتبر عرضه کردیم.»

البته گوگل در جهت رفع این مشکل بسیار جدی عمل کرده و در همین راستا نیز از افرادی که مشکل آن‌ها با به‌روزرسانی یادشده حل‌نشده است درخواست کرده که با تماس با پشتیبانی گوگل خواستار تعویض کلی دستگاه خود شوند.

همچنین ازآنجایی‌که عرضه کلی این دستگاه در تاریخ ۱۹ اکتبر تعیین‌شده است، گوگل برای برطرف سازی این نقص زمان بسیار کمی دارد و تمام تلاش خود را در جهت ریشه‌کن کردن این باگ به کار خواهد بست.

منبع:ایتنا

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *