023-33341249 info@NoSmS.ir

ارسال هزاران ایمیل به هزاران مخاطب !

بدون هزینه اولیه

هر ایمیل فقط ۱۳ ریال

ثبت نام رایگان

سامانه ارسال ایمیل انبوه نوآوران

با استفاده از سامانه ارسال ایمیل انبوه نوآوران شما به راحتی و در کمترین زمان می توانید یک ایمیل کاملاً حرفه ای طراحی کنید و به هر تعداد از مخاطبان خود در زمان دلخواه ارسال کنید .

ایمیل مارکیتنگ می تواند با هدف فروش، برقراری ارتباط با مشتری برای فروشهای آینده، حفظ مشتری و وفادار کردن وی و مواردی اینچنینی انجام شود. بسته به میزان دانش فرد ارسال کننده، ایمیل می تواند ۱. صرفاً تبلیغاتی باشد. ۲. علمی-تبلیغاتی باشد. ۳. تفریحی-تبلیغاتی باشد.

ایمیل مارکتینگ یا ارسال ایمیل گروهی یکی از روشهای بسیار مهم و پربازده در بازاریابی اینترنتی محسوب می شود که می توان از این طریق محصولات خود را به فروش رساند یا مطلب مورد نظر خود را در غالب یک نامه برای اشخاص ارسال کرد. 

برخی امکانات و ویژگی های سامانه ارسال ایمیل نوآوران

 

h

ویرایشگر قدرتمند جهت ایجاد ایمیل

جهت ایجاد آگهی ایمیل پنل مجهز به ادیتور حرفه ای و قدرتمند ویرایشگر HTML هست تا شما بتوانید در حداقل زمان و بدون نیاز به هیچ نرم افزار جانبی آگهی خود را ایجاد نمایید.

امکان تعریف بی نهایت کاربر

هیچ گونه محدودیتی در تعریف کاربر و یا گروه های کاربری در سامانه وجود ندارد و شما می توانید به هر تعداد که می خواهید کاربر و یا گروه کاربری ایجاد نمایید

عدم نیاز به اتصال دائم به اینترنت

شما جهت ارسال ایمیل نیاز نیست مدام به اینترنت متصل باشید تنها کافیست ایمیل را ایجاد نمایید ، گروه هدف را انتخاب کنید و ارسال را زمانبندی کنید سامانه به صورت اتوماتیک ارسال را انجام خواهد داد.

{

امکان زمان بندی ارسال ایمیل

ایمیل های شما به صورت اتوماتیک در زمان های تعریف شده ارسال خواهد شد

هم اکنون ایمیل مارکتینگ خود را آغاز کرده و از سامانه جامع نوآوران لذت ببرید. در سامانه نوآوران علاوه بر ارسال ایمیل انبوه می توانید ارسال و دریافت پیامک نیز داشته باشید و به شبکه های اجتماعی نیز ارسال کنید.

ثبت نام رایگان