اکتبر, 2017 بدون نظر فناوری و اپراتورها

شرکت اینگرام مایکرو، به‌عنوان شرکتی که خدمات جانبی علم و فناوری را ارائه می‌دهد، با غول‌های تکنولوژی سامسونگ و آمازون یک تفاهم‌ نامه‌ همکاری امضا کرده تا بدین وسیله بتوانند برای آن دسته از کاربرانی که می‌خواهند برروی گوشی‌های هوشمند خود به برنامه‌های ویندوز (ویندوز ۱۰ مایکروسافت) دسترسی داشته باشند، راه حلی ارائه کنند.

نحوه کار این قابلیت به این صورت است که دکس استیشن این گوشی‌ها را به انواع نمایشگر فول اچ دی، موس و کی‌بورد متصل می کند تا برای کاربران تجربه کار با دسکتاپ رایانه را به روی گوشی‌های هوشمند به ارمغان بیاورد.

این قابلیت برای مهندسان، دانشجویان، اساتید دانشگاهی، کارمندان و همه آن کاربرانی که در بسیاری از مواقع نیاز دارند به فضای دسکتاپ رایانه شخصی خود دسترسی بیابند، بسیار مفید و کاربردی به شمار می آید.

سرویس WorkSpaces آمازون ساعتی ۲۲ سِنت هزینه به همراه دارد و با پرداخت ماهیانه ۳۵ دلار می‌توان به صورت نامحدود از آن استفاده کرد؛ ناتان توماس – مدیر کل شرکت اینگرام مایکرو – در این باره اظهار کرد که ترکیب دو محصول سامسونگ و آمازون تجربه‌ کاملی از کار با دسکتاپ را برای کاربران در گوشی های هوشمند به همراه می‌آورد.

موک اوه – نایب رئیس بخش تجاری سامسونگ- نیز خاطر نشان می کند: ” اجرای تمامی برنامه‌ها و اپلیکیشن های اندروید و ویندوز بر روی گلکسی نوت ۸ و اس ۸ و اس ۸ پلاس به کمک دکس سامسونگ قابلیتی شگفت انگیز است که تا زمانی که آن را تجربه نکنید باور نخواهید کرد. ما هم اکنون با خدمات وب آمازون و اینگرام مایکرو کلود همکاری کرده‌ایم تا این امکان و قابلیت جذاب و شگفت انگیز را برای کاربرانمان فراهم آوریم”.

این قابلیت برای کاربران سه گوشی مذکور سامسونگ در کشورهایی نظیر استرالیا، بلژیک، کانادا، فرانسه، هلند، نیوزلند، انگلیس و آمریکا به مدت ۳۰ روز رایگان خواهد بود. البته این استفاده‌ی رایگان ۳۰ روزه تنها در صورتی به آنها تعلق می‌ گیرد که از طریق برنامه‌ دکس رایگان ویندوز موجود در اپ استور سامسونگ گلکسی اقدام کرده باشند.

منبع:ایتنا

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *