خط تلفن ثابت ابری چیست؟

تصور کنید در هر نقطه ای از کشور به اطلاعات و داده های خود دسترسی دارید و به راحتی با مشتریان و همکاران خود با خط ثابت سازمانی در تماسید. این اتفاق تنها با فناوری ابری(cloud)  ممکن میشود و بسیاری از هزینه های سخت افزاری را کاهش میدهد. این خط ثابت اینترنتی به صورت همیشگی تحت مالکیت شما قرار میگیرد.

مزایا دفتر کار مجازی

کاهش ۳۰ درصدی هزینه ها

با ارائه ابزارهای مدیریتی در دفتر کار مجازی، در هزینه های ارتباطی بین کارمندان و مشتریان صرفه جویی میشود و در لزوم اجاره دفتر کار تجدید نظر میشود.

افزایش نسبی درآمد شما

با از دست ندادن تماس ها و مدیریت آنها، درآمد شما نیز افزایش پیدا میکند و مشتریان از پاسخگویی منظم شما رضایت و وفاداری بیشتری خواهند داشت.

کاربرد ویژه در شرایط دورکاری

با روی آوردن کسب و کارها به دورکاری و مدیریت مشتریان از راه دور، دفتر کار مجازی تمام امکانات لازم برای خدمات دهی با کیفیت به مشتریان را فراهم میکند.

عدم محدودیت به لوکیشن

تمامی امکانات ارتباطی در قالب سامانه تحت وب در دسترس اعضای مجموعه قرار میگیرد و دسترسی کامل به شرکت و عملکرد آن از هر جایی ممکن میشود.

پایداری در اختلالات

علی‌رغم ارائه این سرویس بر بستر اینترنت، با توجه به اختصاصی بودن ارتباط مدیانا با ISP و مخابرات، این سرویس از قطعی اینترنت تاثیری نمیپذیرد.

کارایی در مناطق غیرمخابراتی

برای استفاده از قابلیت تماس ورودی و خروجی و خط تلفن ثابت در دفتر کار مجازی، هیچ گونه نیازی به تجهیزات سخت افزاری و پوشش دهی مخابراتی وجود ندارد.